Ponúkame kvalitné krmivá pre psov
12.01.2022
Pre vášho psíka už nakúpite aj u nás. Rozšírili sme náš sortiment aj o kvalitné krmivá pre psy od slovenského dodávateľa. Pozrite si ponuku a ceny krmiva.
Letné ceny v Košeckom dvore!
14.08.2021
Leto sa už pomaličky chýli ku koncu, ale naše znížené letné ceny si ešte vždy môžete užívať. Ceny bravčového mäsa, niektorých mäsových výrobkov a výrobkov z ovčieho syra máme výhodné. Cenník (kliknite). Tak neváhajte a užite si grilovačky a záhradné párty s našimi výrobkami!
Máte chuť na bryndzové halušky?
31.05.2021
V predajni Košecký dvor nájdete čerstvú nepasterizovanú ovčiu bryndzu a tiež slaninu. Kto má chuť, môže si zakúpiť aj ovčie mlieko alebo žinčicu. Tešíme sa na vašu návštevu!
Grilujte s nami - grilujte zdravo!
13.05.2021
V našej predajni Košecký dvor máme už teraz na pulte pripravené poctivé špekačky, klobásky na grilovanie, tenké aj pikantné klobásky, hovädzie mäso z nášho chovu a slovenské bravčové mäso. Toto všetko sa skvele hodí na prípravu grilovaných pokrmov. V predajni nájdete aj doplnkový sortiment ako oleje, korenie, kečupy či med, ktoré na grilovačke určite využijete.
Ponúkajte a varte zo slovenského mäsa!
05.05.2021
My v Košeckom dvore radi nadviažeme spoluprácu s vaším zariadením a pravidelne vám budeme dovážať hovädzie mäso z nášho chovu, slovenské bravčové mäso a domáce mäsové výrobky v množstvách, v akých potrebujete.
Ovečky sú vonku a my v plnom prúde vyrábame syr!
28.04.2021
Príďte si do našej predajne po čerstvý ovčí syr, údený syr, žinčicu, bryndzu alebo ovčie mlieko. Všetky výrobky máme v ponuke.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia