Doplnkový sortiment na predajni

 

Okrem mäsa a mäsových výrobkov vám na predajni ponúkame aj široký sortiment kvalitných slovenských výrobkov ako sú oleje, ovocné šťavy, múky, čaje, kávy, koreniny, dochucovadlá, mliečne výrobky, strukoviny, cestoviny, minerálky alebo vína. Určite si vyberiete!

 

 

 

 

 

 

   

Bravčové mäso

 

V predajni ponúkame kvalitné slovenské bravčové mäso z nášho chovu. Odstavčatá nakupujeme od poctivého chovateľa PD Soblahov.

PD Soblahov Facebook

   

 

 

 

   

Kuracie mäso, vajcia

 

Kurčatá a morky z chovu firmy Ferovex Opatová sú mimoriadne chutné, zdravé, ručne čistené a pitvané. Nikdy nekonzumovali kokcidiostatiká. Mäso je pripravené, očistené, chladené, s drobami. Hydina je chovaná kvalitne a zdravo, na hlbokej podstielke. Okrem mäsa ponúkame z tohto chovu aj vajcia v balení po 10 alebo po 30 kusov.

www.ferovex.sk

   

 

 

 

   

Čaje

 

Liečivé rastliny v týchto čajoch sú pestované v ekologicky nezaťaženom prostredí oblasti Pienin a Magury pod Vysokými Tatrami. To isté platí aj o rastlinách z divo rastúceho zberu a lesných plodoch.

www.agrokarpaty.com

   

 

 

 

   

Ovocné šťavy

 

Kúpiť si môžete kvalitné slovenské ovocné šťavy značky Zamio a čerstvé šťavy od značky Farmárik Bolešov v rôznych príchutiach. Ponúkame aj šťavy v balení s čapovaním.

www.zamio.skwww.farmarik.sk

   

 

 

 

   

Mliečne výrobky

 

Poľnohospodárske družstvo Mestečko k nám vozí poctivé mliečne výrobky ako mlieko, jogurty, ochutené kefírové mlieka alebo zákvasy.

www.pdmestecko.sk

   

 

 

 

     
   

Korenie a koreniny

 

Slovenský výrobca korenín ponúka skutočne široký sortiment korenia aj v našej predani. Okrem jednodruhového korenia máme v ponuke aj koreninové zmesi na pečenie, varenie či do šalátov.

www.maspoma.sk

   

 

 

 

   

Cestoviny

 

Antonella Cestoviny vyrábajú poctivé cestoviny ako niťovky, rezance, fliačky, kolienka, špirály, tarhoňu či mrveničku. 

www.antonella.sk

   

 

 

 

   

Slovenské vína

 

Ponúkame značku ŠTIGLIC od výrobcu Juraj ŠTIGLIC – Vinárske združenie Modra a víno značky Valenta. Vinárstva ponúkajú biele, červené i ružové vína.

www.stiglic.sk; www.vinovalenta.sk

   

 

 

   

Lekváre

 

Firma Natur Products vyrába chutné medy, ovocné lekváre s medom, medovinu a čokoládové krémy s medom. Určite si tieto dobroty obľúbite aj vy.

www.naturproduct.sk

   

 

 

 

   

Minerálky

 

Pramenitá voda Šivarina je vyrábaná z mimoriadne kvalitného zdroja podzemnej vody, ktorý umožňuje výrobu pramenitej vody vhodnej pre každodenné pitie, ako aj pre prípravu kojeneckej stravy. Prameň tejto vody sa nacházda v obci Košecké Podhradie - Kopec.

www.sivarina.com

   

 

 

 

   

Sušené plody, strukoviny

 

Tento rodinný podnik sa roky zaoberá balením a predajom sušeného ovocia, orechov, strukovín, obilnín a racio výrobkov. U nás v predajni nájdete od nich chia semienka, hrozienka, cícer, ľanové semienka, pohánku, šošovicu, fazuľu, ryžu klasickú aj jazmínovú, himalájsku soľ ružovú jemnú aj hrubú.

www.webareal.sk/helpful

   

 

 

 

   

Med

 

Od výrobcu Trenčianskej medoviny máme v ponuke propolisovú tinktúru, včelí peľ a kvetový med.

www.trencianskamedovina.sk

   

 

 

 

   

Výživové doplnky

 

Sortiment sme doplnili aj o výživové doplnky Adelle Davis a Natural. Obe značky sa sústredia na výrobu vitamínov, minerálov, športových výrobkov, tráviacich enzýmov, ako aj špeciálnych prípravkov na kĺby, ženské problémy či chudnutie. Niektoré výrobky nájdete aj u nás.

www.natural-sk.sk; www.adelledavis.com

   

 

 

 

 

Späť na predaj

 

 

 

 

 

Nazrite do našej predajne

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia