Poctivé šunky a salámy z Košeckého dvora

 

Nech sa páči, vyberte si!

 

 

 

 

Košecká šunka

 

 

 

 

 

Lahodná mäsová šunka má obsah mäsa až 98 %. Chutí všetkým a vhodná je aj pre deti, športovcov a celiatikov. Máme ju v dvoch tvaroch - v hranatom a v guľatom. Šunka má vysoký obsah bielkovín, je skutočne kvalitná a pre veľkú obľubu našich zákazníkov ju máme v ponuke neustále. Štandardne ju po nakrájaní balíme do papiera.

 

 

 • Trvanlivosť: 21 dní
 • Skladovanie: 2 °C až 5 °C
 • Zloženie: 98 % bravčové mäso, pitná voda, jedlá soľ, cukor, zemiakový škrob, prírodné koreniny
 
 • Výživové hodnoty výrobku: bielkoviny 20 %, tuk 2,97 %, soľ 23,70 g/kg, cukor (ako sacharóza) < 0,50 %, sacharidy < 0,50 %, nasýtené mastné kyseliny 1,12 %, energetická hodnota 449,90 kJ/106,70 kcal na 100 g

 

 

 

 

 

Košecká saláma

 

 

 

 

 

Lahodná polosuchá saláma je vhodná na chlebíčky či na desiatu. Na pulte našej predajne ju nájdete stále. Polosuchá saláma je vhodná aj ako svačinka počas cestovania, výletov a turistík, treba ju však správne uskladniť. Štandardne ju po nakrájaní balíme do papiera.

 

 

 • Trvanlivosť: 21 dní
 • Skladovanie: 2 °C až 5 °C
 • Zloženie: 70 % bravčové mäso, 30 % hovädzie mäso, pitná voda, jedlá soľ, cukor, prírodné koreniny
 
 • Výživové hodnoty výrobku: bielkoviny 21,47 %, tuk 14,41 %, soľ 23,70 g/kg, cukor (ako sacharóza) < 0,50 %, sacharidy < 0,50 %, nasýtené mastné kyseliny 5,88 %, energetická hodnota 898,20 kJ/215,60 kcal na 100 g

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Košecká saláma jemná

 

 

 

 

 

Chutná jemná saláma má priemer 90 mm. Hodí sa nielen na chlebíčky, ale aj do rôznych domácich šalátov, napríklad do vlašských či parížskych. Chutí všetkým, malým, aj veľkým. Štandardne ju po nakrájaní balíme do papiera. Môžete si povedať, akú hrúbku koliesok vám máme nakrájať.

 

 

 • Trvanlivosť: 21 dní
 • Skladovanie: 2 °C až 5 °C
 
 • Zloženie: 75 % bravčové mäso, 25 % hovädzie mäso, pitná voda, jedlá soľ, cukor, zemiakový škrob, prírodné koreniny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cenník mäsových výrobkov

 

 

 

 


Ochutnávka výrobkov je u nás samozrejmosťou.
Chápeme, že musíte skúsiť to, čo kupujete.

 

 

 

 

 

 

„Mäsové výrobky sme pripravovali jednoducho, pretože v jednoduchosti je podľa nás krása aj chuť.“

 

 

 

 

 

 

Prečo kupovať naše výrobky?

 

 

 

 

 

Poctivé zloženie výrobkov

V zložení našich mäsových výrobkov nájdete len mäso a korenie. Používame iba prírodné konzervanty ako sú živé kultúry, soľ, paprika, cesnak. Výrobky preto môžeme označiť za poctivé, čo sa zloženia týka.

 

 

Žiadna rýchlosoľ, žiadne zmesi korenín

Už tieto prísady obsahujú v sebe konzervanty, ktoré by sme zbytočne do našich výrobkov dostali. A to nechceme. Používame preto prvotné (prírodné) korenie ako čierne korenie, soľ, majoránka, cesnak, cibuľa či paprika v pomeroch podľa našich receptúr.

 

 

 

Používame len prírodné črevá

Pokiaľ je potrebné naše mäsové výrobky nadievať do čriev, používame len prírodné črevá. V našom prípade kalibrované baranie alebo bravčové črevá. Výsledok sa prejaví na chuti samotného výrobku, aj na jeho kvalite.

 

 

 

 

 

Aj obal vplýva na chuť a kvalitu produktu

 

 

 

 

 

Používame papier

Záleží nám na tom, do akých obalov balíme naše mäsové produkty. Mäso a mäsové výrobky balíme najmä do papierových obalov, ktoré sú jemne potiahnuté voskom. Takýto obal nie je zdraviu škodlivý, zabalené mäso či mäsové výrobky sa v ňom nekyslia, nekazia a udržia si dlhšie svoju kvalitu. Používame obaly, ktoré nie sú bielené a v komunálnom odpade sa preto ľahko rozložia.

 

 

 

 

 

 

 

Zabalíme vám aj do bioplastu

V prípade, že je potrebné zabaliť väčšie množstvo produktov, alebo nie je papierový obal na prenos výrobkov dostačujúci, využívame ako alternatívu plastových vreciek a obalov bioplastové misky a vrecká. Bioplastové misky môžete po spotrebovaní ich obsahu vhodiť do kompostu alebo do komunálu. Bioplast sa v komunále rýchlejšie rozloží. Bioplast nemá negatívny vplyv na chuť či kvalitu výrobku, práve naopak.

 

 

 

 

 

 

 

Späť na celú ponuku

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia