Mäsové výrobky vlastnej výroby

Na pultoch našej predajne máme tieto výrobky

 

 

 

 

 

Košecká šunka

Lahodná mäsová šunka má priemer 150 mm a obsah mäsa 90 %. Podľa želania vám nakrájame požadovanú váhu, prípadne vám ju zabalíme vákuovo. Šunku ponúkame v dvoch tvaroch - hranatom a guľatom.

 

 

 

Košecká saláma šunková

Chutná šunková saláma má priemer 90 mm a obsah mäsa 90 %. Podľa želania vám nakrájame požadovanú váhu, prípadne vám ju zabalíme vákuovo.

 

 

 

 

 

 

Košecká saláma

Polosuchá saláma z našej vlastnej výroby. Obsah mäsa v tejto saláme je
90 %. Podľa želania vám nakrájame požadovanú váhu, prípadne vám ju zabalíme vákuovo.

 

 

 

Košecká saláma jemná

Chutná jemná saláma má priemer 110 mm a obsah mäsa 90 %. Podľa želania vám nakrájame požadovanú váhu, prípadne vám ju zabalíme vákuovo. Využitie má pestré, ideálna je v šalátoch.

 

 

 

 

 

Košecké jemné párky

Domáce jemné párky z našej výroby sú vhodné aj pre najmenších. Sú poctivé mäsové a plníme ich do kalibrovaných baraních čriev.

 

 

 

Obyčajné párky

Košecké obyčajné párky sú plnené do kalibrovaných baraních čriev. Neštípu, mäso v nich je jemne zomleté a vhodné sú do varenia aj na konzumáciu.

 

 

 

 

 

Košecké pikantné párky

Pikantné párky z našej výroby sú poctivé mäsové a plníme ich do kalibrovaných baraních čriev.

 

 

 

Špekáčiky

Poctivé bravčové špekáčiky vyrábame a predávame celoročne, nie sú len sezónnym výrobkom. Plníme ich do bravčových čriev.

 

 

 

 

 

Košecké pikantné klobásky

Tradičné klobásky vyrábame podľa našej overenej receptúry. Sú jemne pikantné a nadievané v kalibrovaných baraních črevách. Sezónne a len na objednávku robíme aj jahňacie klobásky.

 

 

 

Košecké tenké klobásky

Tieto tenké klobásky poznáte z obchodov aj pod názvom "Cigára". Klobásky sú nadievané v kalibrovaných baraních črevách a vyrobené podľa našej domácej receptúry.

 

 

 

 

 

 

Mäsové jaternice

Receptúra mäsových jaterníc je naša vlastná. Sú svetlé, ryžové. Jaternice predávame celoročne, nie sú sezónnym výrobkom. Plníme ich do bravčových čriev.

 

 

 

Košecká tlačenka

Chutná zabíjačková tlačenka je u nás dostupná celoročne. Na požiadanie zákazníka ju vieme nakrájať či zabaliť vákuovo.

 

 

 

 

 

 

Košecká údená slanina

Voňavá údená slanina je súčasťou stálej ponuky našich výrobkov. Na požiadanie zákazníka ju vieme zabaliť vákuovo. Zákazník si vyberie kus, ktorý sa mu páči, je možné ho prekrojiť.

 

 

 

Oškvarky

Bravčové krájané oškvarky predávame na váhu, dostupné sú celoročne. Balíme ich do bioplastových obalov, ktoré sa dajú kompostovať.

 

 

 

 

 

Bravčová masť

Poctivá bravčová masť je u nás dostupná celoročne. Predávaná je v baleniach po 1 kg. Obal masti je z bioplastu a dá sa kompostovať.

 

 

 

Oškvarková nátierka

Poctivá oškvarková nátierka vyrobená podľa našej receptúry. Obsahuje len oškvarky, kápiu, horčicu a soľ. Chutná je s chlebom, ktorý sa dá u nás tiež zakúpiť, alebo na jednohubkách. Táto nátierka sa veľmi rýchlo míňa a tak odporúčame preveriť si jej dostupnosť telefonicky.

 

 

 

 

 

Kváskový ražný chlieb

Ku všetkým našim výrobkom odporúčame tento kváskový ražný chlieb, ktorý nám dovážajú z Ilavy. Chlieb je na predajni možné zakúpiť každý utorok, dá sa však aj telefonicky objednať. Predávame ho vcelku, nie je nakrájaný. Cena za chleba je 5 € s DPH za kus.

 

 

 

 

 

Cenník mäsových výrobkov

 

 

 

 

 

Zakúpené mäsové výrobky vám u nás bezplatne zabalíme vákuovo.
Ochutnávka výrobkov je u nás samozrejmosťou.
Chápeme, že musíte skúsiť to, čo kupujete.

 

 

 

 

 

 

„Mäsové výrobky sme pripravovali jednoducho, pretože v jednoduchosti je krása a chuť.“

 

 

 

 

 

Prečo od nás?

 

 

 

 

Nepoužívame štartovacie kultúry

V zložení nášho mäsa nájdete len mäso a korenie. Žiadne konzervanty, žiadne éčka, jednoducho nič, čo poctivý mäsový výrobok nemá obsahovať.

 

 

 

Žiadna rýchlosoľ, žiadne zmesi korenín

Už tieto prísady obsahujú v sebe konzervanty, ktoré by sme zbytočne do výrobkov dostali. Používame prvotné korenie v pomeroch podľa našich receptúr.

 

 

 

Používame len prírodné črevá

Pokiaľ je potrebné naše výrobky nadievať do čriev, používame len prírodné. V našom prípade kalibrované baranie alebo bravčové črevá.

 

 

 

 

 

Aj obal vplýva na chuť produktu a na jeho kvalitu

Preto nám na obaloch, do ktorých vám balíme naše mäsové produkty záleží. Mäso a mäsové výrobky balíme výhradne do papierových obalov, ktoré sú jemne potiahnuté voskom. Takýto obal nie je zdraviu škodlivý, zabalené mäso sa v ňom nekyslí, nekazí a udrží si svoju kvalitu. Používame obaly, ktoré nie sú bielené a v komunálnom odpade sa ľahko rozložia.

 

 

 

 

 

 

  Na masť, oškvarky a nátierky používame bioplastové misky. Tieto misky môžete po spotrebovaní ich obsahu dať do kompostu, alebo vyhodiť do komunálneho odpadu. V komunálnom odpade sa bioplast rozloží rýchlejšie.

 

 

 

 

 

Pozrieť mäso v ponuke

 

 

 

 

 

Takto vyzerajú naše mäsové výrobky.
Veríme, že sme vám práve spravili na ne chuť.

 

Súbory na stiahnutie

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia