Predaj mäsa a výrobkov z Košeckého dvora

 

Kde nájdete naše výrobky?

 

 

 

 

 

 

Predajňa Košecký dvor, Košecké Podhradie

Naša predajňa sa nachádza v Košeckom Podhradí, otvorená je pre vás od pondelka do soboty. Mäso aj výrobky je možné objednať si vopred. Všetky výrobky idú na pult priamo z výroby, sú vždy čerstvé. Naše predavačky vám s výberom mäsa určite poradia.

 

 

Info o predajni

 

 

 

 

 

 

 

Doplnkový sortiment na predajni

Okrem mäsa a mäsových výrobkov vám na predajni ponúkame aj široký sortiment kvalitných slovenských výrobkov ako sú oleje, ovocné šťavy, múky, čaje, kávy, koreniny, dochucovadlá, mliečne výrobky, strukoviny, cestoviny, minerálky alebo vína. Určite si vyberiete!

 

 

Pozrieť sortiment

 

 

 

 

 

 

 

Ponuka pre reštaurácie

Reštauráciám, rýchlym občerstveniam ako aj iným gastro prevádzkam ponúkame spoluprácu v podobe dovozu nášho hovädzieho a bravčového mäsa a tiež mäsových výrobkov. Vďaka kvalitnému, čerstvému a výživnému mäsu bude hodnota a chuť vašich jedál viac konkurencie schopná a podporí regionálny chov.

 

 

Viac o ponuke

 

 

 

 

 

 

 

Dovoz mäsa a výrobkov k zákazníkom

Spustili sme aj možnosť dovozu mäsa a mäsových výrobkov z Košeckého dvora priamo k našim zákazníkom. Na základne telefonickej objednávky, ktorá je v minimálnej hodnote 50 € a viac, vieme zákazníkom doviesť produkty do týchto obcí/miest: Košeca, Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Trenčín, Nemšová, Beluša.

 

 

Viac o dovoze

 

 

 

 

 

 

Pozrite si ponuka mäsa

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia