Predaj mäsa a výrobkov z Košeckého dvora

 

Kde nájdete naše výrobky?

 

 

 

 

 

 

Predajňa Košecký dvor

v Košeckom Podhradí

Naša predajňa sa nachádza v Košeckom Podhradí, otvorená je pre vás od utorka do soboty. Mäso aj výrobky je možné objednať si vopred. Všetky výrobky idú na pult priamo z výroby, sú vždy čerstvé. Naše predavačky vám s výberom mäsa ochotne poradia.

 

 

Info o predajni

 

 

 

 

 

 

 

Doplnkový sortiment 

Okrem mäsa a mäsových výrobkov vám na predajni ponúkame aj široký sortiment kvalitných slovenských výrobkov ako sú ovocné šťavy, čaje, koreniny, dochucovadlá, mliečne výrobky, cestoviny, minerálky a vína. Určite si vyberiete!

 

 

Pozrieť sortiment

 

 

 

 

 

 

 

Ponuka pre reštaurácie

Reštauráciám, rýchlym občerstveniam, ako aj iným gastro prevádzkam ponúkame spoluprácu v podobe dovozu nášho hovädzieho a bravčového mäsa a tiež mäsových výrobkov. Vďaka kvalitnému, čerstvému a výživnému mäsu od nás bude hodnota a chuť vašich jedál veľmi vysoká.

 

 

Viac o ponuke

 

 

 

 

 

 

 

Dovoz mäsa a výrobkov k zákazníkom

Spustili sme aj možnosť dovozu mäsa a mäsových výrobkov z Košeckého dvora priamo k našim zákazníkom. Na základne telefonickej objednávky, ktorá je v minimálnej hodnote 50 € a viac, vieme zákazníkom doviezť produkty do týchto obcí/miest: Košeca, Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Trenčín, Považská Bystrica, Beluša, Nemšová.

 

 

Viac o dovoze

 

 

 

 

 

 

Pozrite si ponuka mäsa

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia