Slovenské mäso z Košeckého dvora

 

Čo vám ponúkneme?

 

 

 

 

 

 

Hovädzie mäso z nášho chovu

Porážka dobytka a rozrobenie tohto mäsa je realizované v našich priestoroch. Na pulte je stále a je možnosť objednať si ho telefonicky. Mäso dodávame do reštaurácií a do školských zariadení.

 

 

Ponuka

 

 

 

 

 

 

 

Slovenské bravčové mäso

Čerstvé bravčové mäso je naše. Prasiatkam podávame hodnotné krmivá, ktoré sami pripravujeme. 

 

 

Ponuka

 

 

 

 

 

 

 

Údené bravčové výrobky

Našu ponuku sme obohatili aj o údené výrobky. Zakúpiť si môžete široký sortiment údeného mäsa, slaniny a klobás. Ponúkame údené lahôdkové karé, krkovičku, stehno, bok, koleno s kosťou, rolku z kolena, ale aj jazyk, kosti, chvost či nožičky. 

 

 

Cenník mäsa

 

 

 

 

 

 

Aj obal vplýva na chuť a kvalitu produktu

 

 

 

 

 

 

Používame papier

Záleží nám na tom, do akých obalov balíme naše mäsové produkty. Mäso a mäsové výrobky balíme najmä do papierových obalov, ktoré sú jemne potiahnuté voskom. Takýto obal nie je zdraviu škodlivý, zabalené mäso či mäsové výrobky sa v ňom nekyslia, nekazia a udržia si dlhšie svoju kvalitu. 

 

 

 

 

 

 

 

Zabalíme vám aj do bioplastu

V prípade, že je potrebné zabaliť väčšie množstvo produktov, alebo nie je papierový obal na prenos výrobkov dostačujúci, využívame ako alternatívu plastových vreciek a obalov bioplastové misky a bioplastové vrecká. Bioplastové misky môžete po spotrebovaní ich obsahu vhodiť do kompostu alebo do komunálu, to isté platí aj pre bioplastové vrecká. Bioplast sa v komunále rýchlejšie rozloží. Bioplast nemá negatívny vplyv na chuť či kvalitu výrobku, práve naopak.

 

 

 

 

 

 

 

Mäsové výrobky

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón:
E-mail: *
Overovací kód: *
Text správy: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia